Propojení...

ELEKTROÚDRŽBÁŘ (KARVINÁ)

Lokalita Moravskoslezský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 21 000 - 25 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 6 měsíci
Kontaktní osoba Matulová Heczková Iveta
Referenční číslo 4-21-238212

Popis pozice

Máte pracovní zkušenosti z výrobní společnosti jako elektroúdržbář výrobního zařízení a strojů?
Orientujete se v problematice čidel, senzoriky a frekvenčních měničů?

Nebo jste elektroúdržbář junior, učenlivý a bystrý, který sice nemá v elektroúdržbě tak velkou praxi, ale je ochoten se mnohému naučit?

Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • údržba strojů a zařízení (obráběcí, řezací, cnc, montážní linky apod.)
  • generální opravy a revize
  • vyhledání a opravy závad
  • pravidelná preventivní údržba strojů a zařízení
  • třísměnný provoz

Nástup IHNED, co nejdříve

Požadavky

  • SOU v oboru elektro nebo mechanik - elektronik
  • přezkoušení z vyhlášky 50/1978 Sb. – nejlépe § 6
  • minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici, praktické zkušenosti v rámci údržby elektro i mechanické
  • orientace v technické, elektro dokumentaci
  • výhodou - znalost programování Simatic, znalost frekvenčních měničů, principů čidel a senzoriky
  • zkušenosti s údržbou obráběcích strojů výhodou
  • manuální zručnost
  • rozhodnost a schopnost nést zodpovědnost
  • odolnost vůči stresu
  • zodpovědnost, přesnost a preciznost

Benefity

  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost profesního rozvoje
  • příspěvek na stravné
  • prémie dle pracovního výkonu

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Engineering | Elektronika | Výroba a průmysl | Elektrikář / elektromechanik | Mechanik | Údržbář | Nástrojař | Elektro | CNC | Výroba | Montáž | Servis / služby | Vyhláška 50 | Electrician