Propojení...

ELEKTROÚDRŽBA jedna směna až 33000 Kč

Lokalita Olomoucký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Brussová Kateřina
Referenční číslo 12-21-247430

Popis pozice

DĚLÁŠ V OBORU ELEKTROÚDRŽBY?
Do potravinářské firmy hledáme zkušeného Elektroúdržbáře

  • zodpovědnost za údržbu výrobního zařízení a případné opravy výrobní linky a
  • nastavování a seřizování strojů
  • nastavování frekvenčních měničů, PLC systémů
  • diagnostika a opravy závad
  • preventivní a plánované údržby strojů dle plánu oprav
  • běžná údržba v rámci firmy
  • jednosměnný provoz, dle harmonogramu směn

Požadavky

  • SOU/SŠ elektrotechnického směru
  • Vyhláška č. 50/78 Sb. § 6
  • praxe jako elektromechanik, elektroúdržbář ve výrobě
  • znalost číslicově řízených strojů (PLC)
  • znalost PC

Benefity

Zajímavá mzda a benefity
Zázemí silné mezinárosní společnosti

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis!

Engineering | Elektrotechnika | Absolvent | Technik | Specialista | Junior | Kabely | Revize | Produkt | Electrician mechanic