Propojení...

konstruktér - ABSOLVENT

Lokalita Teplice
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 8 dny
Kontaktní osoba Krištofová Lenka
Referenční číslo 8-21-231090

Popis pozice

Baví vás oblast konstruktérství, dokončujete střední školu nebo zkušenosti již máte a toužíte po změně? Pozice konstruktér - ABSOLVENT je ideálním odrazovým můstkem, který odstarduje Vaši profesní kariáru či nabídne možnost zajímavého uplatnění. Čeká na Vás:

  • příprava technické dokumentace
  • příprava materiálových rozpisek
  • spolupráce při realizaci zakázek

Požadavky

Dlouholetá praxe není potřeba, nějaké požadavky na pozici konstruktér - ABSOLVENT přeci jen máme:
  • středoškolské vzdělání elektrotechnického/technického směru
  • alespoň základní znalost anglického či německého jazyka
  • znalost AutoCAD 2D nebo E-plan

Benefity

  • 5 dní volna k dovolené
  • příspěvek na stravování
  • Flexi passy
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • příspěvek při nemoci a proti nachlazení
  • jazykové vzdělávání

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Engineering | Výroba a provoz | Elektrotechnika | Výroba a průmysl | Absolvent | Konstruktér / projektant | Technik | AutoCAD | Konstrukce / návrh | Design engineer