ELEKTROTECHNIK

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
8-9-390774
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do výrobní společnosti v Ústí nad Labem hledáme nového kolegu na pozici ELEKTROTECHNIK

Co bude Vaší náplní práce na tuto pozici?

  • Instalace, seřizování, zkoušení a opravy elektrických strojů, přístrojů a zařízení
  • Sestavování a opravy elektrických a elektromechanických systémů číslicově řízených strojů
  • Diagnostika a odstraňování závad řídicích mechanismů, ochranných, signalizačních a regulačních zařízení za použití digitální a analogové techniky
  • Funkční zkoušky elektrických a elektronických agregátů a prvků
  • Řízení montáže, demontáže, oprav a servisu koncových technických zařízení včetně jejich uvedení do provozu
  • Řízení prací při sestavování, seřizování a opravách složitých zařízení, jejich měření, zkoušení a oživování
  • Řízení prací i samostatné vykonávání nejnáročnějších speciálních odborných činností při opravách a rekonstrukcích složitých elektrických strojů, přístrojů a zařízení
  • Koordinace prací při montáži, opravách a údržbě elektrických
  • Evidence technických dat a o průběhu provedených prací a výsledcích provedených kontrol
  • Revize elektrických zařízení
Požadavky

Jaké máme na pozici Elektrotechnika požadavky?

  • SŠ nebo VŠ elektrotechnického směru
  • Anglický nebo Německý jazyk na úrovni min. B1
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Odborná způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice min §6
Benefity
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Týden dovolené navíc
  • 1 den volna s plnou náhradou mzdy
  • Příspěvek na dětskou rekreaci
  • Jazykové kurzy