ELEKTROTECHNIK

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
9-10-386005
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte stabilní firmu a jistotu práce?

Máte vyhlášku 50 a hledáte uplatnění v oboru?

Pokud ano, máme pro Vás vhodnou pracovní příležitost - obsazujeme pozici: ELEKTROTECHNIK.

Vaší náplní práce bude:

  • Elektrotechnické připojování přístrojů
  • Připojování vzduchotechnických zařízení a komponentů
  • Intenzivní a důkladné vyhledávání chyb během zkušebního provozu a jejich odstranění v chladícím okruhu (těsnost, výkon, znečištění)
  • Provádění vzduchotechnických a elektronických měření a vystavování protokolů
  • Ovládání zvláštností regulačních přístrojů a komponentů
Požadavky
  • SŠ/SOŠ elektrotechnického směru
  • Vyhláška 50/6 a výše (možnost obnovy)
  • Pečlivost, ochota se učit
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 dny sick days
  • Příspěvek na dopravu
  • Docházkový bonus
  • Stravenky, flexipassy
  • Svozový autobus z Plzně