Elektroprojektant | HW+SW | elektromobily | 55 tis.!

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-30-341426
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká Vás práce na nejmodernější platformě elektromobilu? Hledáme Vývojáře testovacího stavu (HIL) pro ELEKTROMOBILY v rámci koncernu Volkswagen!

Máte vášeň a zkušenost v oblasti elektronických systémů v automobilech? VÝBORNĚ! Pojďte se stát součástí vývoje a inovací! Propojujeme výrobce automobilů a dodavatele informačních technologií.

Cílem projektu je postavit testovací stav - tzv. HIL (Hardware in the Loop) pro automatizované testování elektromobilu

Co by Vás čekalo a bližší info:

- Design HW řešení (návrh propojení senzorů a jednotek)
- Design SW (implementace modelů v LabView)
- Integrace boxů do stavu
- Analýza dokumentace řídících jednotek a spolupráce na definici testovacího prostředí
- Stav bude řízen operačním systémem na platformě PXI od National Instrument (LabView)
- Na stavu jsou přítomny všechny elektronické jednotky vozu v tzv. boxech, společně s elektronikou na obsluhu vstupů a výstupů
- Tvorba dokumentace

Požadavky

- VŠ v oblasti ELEKTRO!
- Základy algoritmizace (znalost LabView VELKOU VÝHODOU!)
- Vášeň pro elektroniku a architekturu vozu
- Aktivní znalost AJ NUTNÁ + základy NJ (jen pro orientaci v technické dokumentaci, která se opakuje :)
- VELKOU VÝHODOU - znalost specifických technických disciplín (př. zpracování signálů, senzorika, návrh HW apod.)

Benefity

- zkrácená pracovní doba na 37,5 hodin týdně
- týden dovolené navíc
- možnost práce z domova (až 2x týdně)
- pružná pracovní doba
- flexi volno
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- bonusový systém Cafeterie
- odměna při pracovním výročí
- vzdělávací kurzy a školení
- jazykové kurzy na pracovišti
- výhodný operativní leasing
- odmena za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
- zvýhodněný tarif
- mobilní telefon i pro soukromé účely
- zvýhodněné cestovní pojištění
- firemní akce