Propojení...

ELEKTRONIK / ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ, až 37 000 Kč/měs.

Lokalita Velké Popovice
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 37 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 minutami
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-21-244661

Popis pozice

Máte zkušenosti s elektroúdržbou a hledáte si práci ve Středočeském kraji? Vyplatí se Vám dojíždět do práce do Velkých Popovic a máte vyhlášku 50 § 6? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici ELEKTRONIK / ELEKTROÚDRŽBÁŘ a odstartujte svou pracovní kariéru v pivovaru!

Náplň práce:

  • obsluha a základní preventivní údržba strojů a zařízení
  • kontrola provozu během směny, provádění jednoduchých seřizování a oprav strojů
  • práce v elektronickém systému řízení údržby SAP
  • spolupráce při uvádění nových strojů do provozu
  • účast na generálních opravách - preventivní údržba, revize, kontroly, diagnostika
  • podílení se na zlepšování procesů, minimalizace ztrát apod.

Lokalita: Velké Popovice
Platové ohodnocení: fix a kvartální bonusy
Čtyřsměnný pracovní provoz

Požadavky

  • vzdělání v oboru elektro
  • zkušenosti na pozici elektronika nebo elektro údržbáře
  • vyhláška č. 50/78 min. § 6
  • schopnost pracovat ve směnném provozu (4 směnný provoz)

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • kvartální bonusy
  • možnost zajištění ubytování
  • penzijní a životní připojištění
  • dotované stravování (oběd 60 Kč)
  • 6 000 Kč bonus + 1 500 Kč na nákup piv
  • slevy na různé druhy piv
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příspěvek za věrnost (po 5 letech)

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Elektronika | Technik | Elektro | Electrical technician