ELEKTRONIK

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
4-10-377176
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do našeho týmu hledáme šikovného ELEKTRONIKA do výroby! Baví Tě elektronika a chceš se dále rozvíjet? Absolventa si zaučíme.

Náplň práce:

  • Diagnostika a opravy strojního zařízení, veškerých elektrických strojů a zařízení, slaboproudých rozvodů, silnoproudých elektroinstalací budov atd.
  • Instalace a opravy LAN rozvodů
Požadavky
  • OU/SŠ vzdělání - elektrotechnika, příbuzné obory
  • platná vyhláška 50 min. §6
  • zkušenost s diagnostikou elektronických systémů
  • čtení elektrodokumentace
  • VÝHODA - zkušenost s roboty ABB, KUKA, ENGEL a Sepro
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Příplatky na stravování
  • Životní a penzijní připojištění
  • High-tech prostředí mezinárodní společnosti