ELEKTROMONTÉR-oblast řídicích systémů a MaR, až 33 000Kč/měs

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 27 000 - 33 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-30-244683

Popis pozice

Máte zájem pracovat pro jednu z předních společností v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a výrobních informačních systémů?
Vyhovuje Vám být v pohybu a nesedět každý den na jednom místě? Vlastníte řidičský průkaz skupiny B a máte zkušenosti s montážemi zařízení?

Potom hledáme právě Vás na pozici ELEKTROMONTÉR - oblast řídích systémů a MaR!

Náplň práce:

  • montáž zařízení ve výrobních provozech klientů
  • vedení a organizace malé elektro-montážní skupiny
  • zajištění materiálu pro splnění zakázky
  • konfigurace a nastavení měřících přístrojů a frekvenčních měničů
  • komunikace s dodavateli a zákazníky společnosti

Nástup: ihned
Lokalita: zázemí společnosti v Praze, klienti po celé ČR

Požadavky

  • SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Znalost řídicích systémů a prvků MaR nutností
  • Praxe v oboru min. 2 roky
  • Schopnost práce s projektovou dokumentací
  • Platná vyhláška č. 50 - min. §6 nebo vyšší
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochota cestovat v rámci ČR
  • Samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Benefity

  • závodní stravování v kancelářích společnosti
  • diety vypláceny dle zákoníku práce v maximální možné míře
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění po 2 odpracovaných letech
  • 4 týdny dovolené + 3 free days na kalendářní rok
  • automobil pro pracovní účely
  • navýšení mzdy po zkušební době

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=engineering

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Montér | Výroba | Elektro | Montáž | Electrical fitter