Propojení...

ELEKTROMONTÉR, 40 000 Kč/měs.

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-30-244658

Popis pozice

Máte znalosti v oblasti elektrotechniky a umíte vzít za práci? Nechcete sedět na jednom místě, ale láká Vás rozmanitá práce v terénu?

Prosperující rodinná firma zabývající se zakázkovou výrobou elektroinstalací hledá právě Vás!

Náplň práce:

  • montážní práce na slaboproudých instalacích (zejména bezpečnostní systémy) a silnoprouchých instalacích
  • výjezdy do terénu (často týdenní montážní cyklus)

Plat: pro zkušeného kandidáta 40 000 Kč/měs.
Region: Praha

Požadavky

  • vzdělání v oboru elektrotechnika
  • znalost problematiky slaboproudých a silnoproudých rozvodů - výhodou EZS, EPS, CCTV, SK
  • platné osvědčení podle § 5 vyhlášky 50/1978 Sb.
  • ochota cestovat
  • časová flexibilita (proměnlivá pracovní doba)

Benefity

  • nabídka výhodných firemních půjček
  • pestrá práce na zakázkové výrobě
  • možnost kariérního růstu
  • atmosféra rodinné firmy, přátelská, otevřená komunikace, stabilita
  • možnost pracovat na pracovní smlouvu nebo na IČO

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Elektrotechnika | Technik | Kabely | Montáž | Nízké napětí | Rozvaděče | Silnoproud | Technický | Vyhláška 50 | Vysoké napětí | Electrical fitter