Elektromechanik

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
34-10-404709-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Sháníme kandidáty na pozici ELEKTROMECHANIKA.

Máte zkušenosti na pozici elektrikáře či podobné pracovní pozici? Pokud máte také zkušenosti z výroby, bude to jedině výhodou.

Pokud však zkušenosti nemáte, ale máte vzdělání v oblasti elektro, neváhejte se nám ozvat.

Co na Vás čeká:

  • diagnostika + odstranění závad na elektroinstalaci
  • provádění kontrol a údržby strojů
  • montáž elektro rozvodů
Požadavky
  • min. výuční list v oblasti elektro
  • zkušenosti na pozici elektromontéra, elektromechanika, elektrikáře, či obdobné pracovní pozici je výhodou
  • vyhlášku min. 50/5
Benefity
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvky (pojištění, stravování, sport,..)
  • Bonusy/prémie