Propojení...

ELEKTROMECHANIK, 34 500 Kč/měs.

Lokalita Mladá Boleslav
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 34 000 - 34 500 Kč/měs.
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-21-244631

Popis pozice

Pro významnou společnost sídlící ve středočeském kraji hledáme vhodné uchazeče na pozici ELEKTROMECHANIK.

Náplň práce:

  • zajišťování plynulého chodu linky a její údržba
  • periodické kontroly elektrospotřebičů
  • vedení záznamů o stavu elektro-zařízení
  • výdej, evidence a skladování náhradních dílů

Lokalita: Mladá Boleslav

Požadavky

  • vzdělání v oboru elektrikář nebo elektromechanik
  • praxe v oboru ideálně v délce 2 let
  • platná vyhláška 50
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • znalost práce s MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • schopnost týmové práce, samostatnost, zodpovědnost

Benefity

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • zaměstnanecké výhody a dobré mzdové ohodnocení
  • zvýšení kvalifikačních předpokladů formou doplňkových školení

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Elektrotechnika | Elektrikář / elektromechanik | Technik | Elektro | Servis / služby | Electrician mechanic