ELEKTROMECHANIK

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
41 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
5-9-394697
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro významnou společnost sídlící ve středočeském kraji hledáme vhodné uchazeče na pozici ELEKTROMECHANIK.

Náplň práce:

  • zajišťování plynulého chodu linky a její údržba
  • periodické kontroly elektrospotřebičů
  • vedení záznamů o stavu elektro-zařízení
  • výdej, evidence a skladování náhradních dílů
Požadavky
  • vzdělání v oboru elektrikář nebo elektromechanik
  • platná vyhláška č. 50
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • znalost práce s MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • schopnost týmové práce, samostatnost, zodpovědnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění (950 Kč měsíčně)
  • příspěvek na dovolenou (6 000- 10 000 Kč)
  • firemní akce