ELEKTROMECHANIK

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
21 000 - 29 000 Kč
Referenční číslo
4-9-356704
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nevadí Vám směnný provoz a máte vyhlášku 50? Pak neváhejte a ozvěte se, možná hledáme právě Vás.

Náplní Vaší práce bude:

  • provádění oprav a údržba vyhrazených elektrických zařízení
  • spolupráce na vylepšování spolehlivosti funkce el. zařízení
  • kontrola prostoje a efektivnosti výroby
  • sledování veškeré potřebné dokumentace
  • nastavování a seřizování strojního zařízení
  • analýza problémů
Požadavky
  • vyhláška 50/78 Sb. minimálně § 6
  • orientace v elektrotechnických schématech
  • manuální zručnost
  • zkušenosti na stejné pozici ve výrobním závodě výhodou
Benefity
  • týden dovolené nad rámec stanovený zákonem
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • bezplatné lékařské prohlídky u smluvního lékaře společnosti
  • příspěvek na dětské rekreace a ozdravné pobyty
  • možnost seberealizace a profesního růstu