Propojení...

ELEKTRO KONSTRUKTÉR - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY VŠ

Lokalita Nýřany
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Ulč Daniel
Referenční číslo 9-30-241062

Popis pozice

Jsi čerstvý absolvent VŠ elektrotechnického zaměření, nebo máš SŠ vzdělání a máš již zkušenosti na pozici elektro konstruktér?
Je elektro konstruktér přesně ta pracovní pozice, kde chceš začít budovat svoji kariéru?

Přihlaš se!

Náplní práce bude:

  • elektro konstrukce stroje a jeho částí
  • tvorba, úprava a údržba technické dokumentace systémů, elektriky a elektroniky
  • přímá účast v prototypu vývoje, testování a vyhodnocování strojů
  • spolupráce s odděleními napříč společnosti

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • 3-5 letá praxe v případě SŠ vzdělání, u absolventů VŠ je praxe výhodou
  • znalost AutoCAD, Eplan nebo jiných softwarů velkou výhodou
  • středně pokročilá úroveň anglického jazyka
  • samostatnost, smysl pro detail, chuť se učit
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Benefity

  • zajímavou práci v rámci nadnárodního koncernu
  • zázemí stabilní společnosti
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • profesní a osobní růst

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Průmysl | Absolvent | Inženýr | Konstruktér / projektant | AutoCAD | Elektro | Electrical engineer