Propojení...

ELEKTRIKÁŘ - ÚDRŽBÁŘ, DOBŘÍŠ

Lokalita Dobříš
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 26 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-21-244535

Popis pozice

Máte platnou vyhlášku 50, paragraf 6 a k tomu zkušenosti v oblasti elektro? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Vaší náplní práce na pozici ELEKTRIKÁŘE bude:

  • Zabezpečení a provádění plynulého chodu strojů a jejich údržba
  • Zajišťování elektro oprav na budově
  • vedení záznamů o stavu elektro-zařízení

Nástup: Ihned
Smlouva na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
Mzda: 25 000 Kč/měs. + příplatky
Nepřetržitý provoz
Lokalita: Dobříš
SVOZY ZAJIŠTĚNY

Požadavky

  • Praxe v oblasti elektriky nebo údržby aspoň 2 roky
  • Platná vyhláška 50§6
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • Fyzická zdatnost
  • Spolehlivost

Benefity

  • Svozy na pracoviště zajištěny
  • 1 týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění 3 % z hrubé mzdy
  • Závodní stravování - cena jídla 25 Kč
  • Příplatek za odpolední směny 20 %
  • Příplatek za noční směny 20 %
  • Závodní školka
  • Moderní a čisté pracovní prostředí

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=vyroba-provoz

Výroba a provoz | Elektrotechnika | Elektrikář / elektromechanik | Technik | Servis / služby | Elektro | Electrician