Propojení...

STAVEBNÍ ELEKTRIKÁŘ MOHELNICE

Lokalita Mohelnice
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Brussová Kateřina
Referenční číslo 12-30-241085

Popis pozice

NABÍZÍME SUPERPRÁCI V ELEKTRU PRO TY CO NECHTĚJÍ STÁT NA MÍSTĚ

Do stavební společnosti v Mohelnicii hledáme
EKEKTRIKÁŘE- OBSLUHA TECHNOLOGICKÝCH JEDNOTEK

  • údržba elektrozařízení
  • opravy elektrozařízení, strojů a technologických jednotek pro sanaci potrubí
  • obsluha speciální technologické jednotky pro sanaci potrubí na stavbách
  • řízení auta sk. B
  • jezdí i po stavbách po ČR

Požadavky

  • SOU obor elektrikář
  • vyhl. 50/ § 7
  • praxe na obdobné pozici
  • časová flexibilita - služební cesty v rámci ČR

Benefity

  • dobrá mzda
  • možnost profesního rozvoje
  • stravenky
  • 25 dní dovolené
  • moderní technologie
  • stabilní a dlouhodobá práce

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Výroba a provoz | Elektrotechnika | Technik | Elektrikář / elektromechanik | Elektro | Servis / služby | Electrical technician