ELEKTRIKÁŘ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
9-10-362575
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete pracovat pro stabilní firmu, která jede krize/nekrize? Máte platnou vyhlášku 50? Pokud ano, pak zvaž naši nabídku práce:

  • opravy a seřízení elektrozařízení ve výrobní firmě
  • měření a nastavení parametrů některých elektrozařízení
Požadavky
  • SŠ, nebo vyučen v oboru elektro (akceptováno osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace)
  • školení z vyhl. č. 50/78 Sb., § 6, ideálně i vyhlášku 100/1995 Sb.
  • praxe v oboru
Benefity
  • Zajímavou a kreativní práci
  • Moderní a příjemné pracovní zázemí
  • Velmi dobré platové ohodnocení + pololetní prémie a případné další firemní benefity
  • Možnost absolvování odborných a jazykových školení
  • Pět týdnů dovolené ( po prvním odpracovaném roce)