ELEKTRIKÁŘ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
8-10-391236-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • péče o technický stav, funkčnost a seřízení elektrických zařízení (slaboproudých i silnoproudých)
  • odpovědnost za rychlé a kvalitní odstraňování poruch na elektrických zařízeních
  • spoluúčast na tvorbě podkladů pro zajištění dodávek elektrické energie
  • součinnost při přijímání nových strojně technologických zařízení - části elektro - včetně jejich návaznosti na ostatní části strojní, hydraulické či pneumatické
  • vedení centrální evidence elektrických ZP nebo elektrických součástí ZP
  • zabezpečování revize elektro
  • příprava a zajištění plánu odstávky výrobních zařízení v oblasti elektro
  • v období odstávky organizace a zajištění plnění úkolů v oblasti elektro
Požadavky
  • středoškolské vzdělání v oboru elektro (silno i slaboproud)
  • vyhláška 50, §5.
  • znalost řídících systémů
  • schopnost vést a motivovat pracovníky
  • MS Office
Benefity
  • mzda dle Vašich zkušeností
  • jistota stálého platu v dominantní a rozvíjející se společnosti
  • motivační ohodnocení
  • roční odměna
  • možnost příspěvku na penzijní připojištění
  • jubilejní odměna
  • prací v přátelské kolektivu a moderně zařízeném zázemí
  • závodní strava a příspěvek na stravování