ELEKTRIKÁŘ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
27 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
9-9-389177-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s elektro údržbou a opravou výrobních strojů?

Chcete pracovat v silné mezinárodní společnosti a být součástí našeho týmu ELEKTRIKÁŘŮ?

Dejte nám o sobě vědět! Do významné společnosti v Českém Krumlově hledáme provozního ELEKTRIKÁŘE, který bude mít na starosti:

  • opravy výrobních strojů
  • preventivní údržbu elektro zařízení
  • podporu ostatních zaměstnanců výroby
  • diagnostiku elektro zařízení, vyhledávání příčin závad
Požadavky

Určitě se neobejdete bez:

  • vyučení nebo SŠ vzdělání v oboru elektro či strojírenství
  • vyhlášky č.50, minimálně § 6
  • schopnosti orientace v technické (elektro) dokumentaci
  • manuální zručnosti
  • schopnosti pracovat v týmu
  • ochota pracovat ve 2-směnném provozu
Benefity
  • Práce na HPP, zázemí silného mezinárodního koncernu
  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • Možnost příspěvku na ubytování dle vnitropodnikové směrnice
  • Možnost zvyšování kvalifikace
  • Roční odměny, věrnostní odměna
  • 5 týdnů dovolené
  • Po ZD příspěvek 500,-Kč/měsíc na penzijní nebo životní pojištění
  • Náborový příspěvek - 10.000,-Kč

interní směrnice