ELEKTRIKÁŘ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
33 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
9-9-382431
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte vzdělání elektrotechnického směru a zároveň platnou vyhlášku č. 50/1978? Orientujete se v technické dokumentaci?

Potom by Vás mohla zaujmout pracovní nabídka ELEKTRIKÁŘ a budeme velice rádi za zaslání Vašeho životopisu.

Náplň práce:

  • Kontrola zařízení, preventivní údržba
  • Spolupráce při instalování nových zařízení
  • Opravení poruch u plně automatických strojů
  • Úprava zařízení ve vzájemné spolupráci s ostatními odděleními
  • Technická podpora
Požadavky
  • SOŠ/SŠ vzdělání v oboru elektrikář/elektromechanik
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu (8h směny/12 hod směny)
  • Platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., min.§5
  • Minimálně 1 rok praxe na obdobné pozici
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Logické myšlení, pečlivost, důslednost
Benefity
  • Měsíční bonusy
  • Proplacené přesčasy
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky nebo oběd zdarma
  • Možnost profesního růstu
  • Příspěvek na úrazové/penzijní připojištění
  • Zvýhodněné tarify od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
  • Sportovní a kulturní aktivity