ELEKTRIKÁŘ

Referenční číslo
5-10-382296
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

MÁTE VYHLÁŠKU Z ELEKTRA?

V tom případě čtětě dál!

  • Zajištění preventivní údržby
  • Diagnostika a opravy strojů a zařízení
  • Diagnostika a opravy budov
Požadavky
  • Střední odborné vzdělání, technické (elektro).
  • Vyhl. 50/ 78 Sb. ideálně § 6,7, poradíme si i s § 5
  • Znalost práce na PC
  • Schopnost orientovat se v technické dokumentaci
  • Základní znalost elektroniky
  • Ochotu pracovat ve směnném provoze
  • Samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Bonus za nekouření 500 Kč/měsíčně
  • 5 týdnů dovolené
  • Stabilizační (náborový) příspěvek 10000 Kč
  • Příspěvek na dopravu až 1700/měsíčně
  • Obědy za 23 Kč / Stravenky
  • Firemní tarif mobilního operátora až pro 5 čísel
  • Letní tábor pro děti
  • Příspěvek na masáže apod.
  • Příspěvek na umístění dítěte v nestátním předškolním zařízení ve výši 2000 Kč/měsíčně
  • Firemní akce pro zaměstnance a dodavatelské slevy
  • Odměny za darování krve nebo kostní dřeně až 5000 Kč