Electronics Design | skvělá mzda | automotive

Lokalita
Obor
Referenční číslo
2-30-339374
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chtěli byste pracovat u jedné z nejmodernějších mezinárodních společností v ČR v oblasti automotive v týmu 6 až 10 lidí a využívat angličtinu? Pak čtěte dále:

Je Vám blízký vývoj elektro součástek a například návrh analogových a smíšených signálových obvodů především v oblasti automobilové elektroniky? Pak jste náš člověk!

Co by Vás čekalo:
- Podrobný návrh elektrických obvodů
- Analýza a simulace elektronických obvodů
- Schematické zachycení a podpora rozvržení DPS
- Ladění prototypů a testování
- Spojení s týmy mechanického a tepelného inženýrství

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (ideálně se zaměřením elektro)
- Zkušenost s návrhem digitálních, analogových a smíšených signálových obvodů
- Simulace obvodů a nástroje pro návrh pomocí počítače (CAD)
- Rozvržení desky plošných spojů, propojení, balení, EMC a EMI
- Pochopení procesů vývoje automobilové elektroniky

Benefity

- Možnost příležitostné práce z domova
- Práce v mezinárodním prostředí
- Flexibilní pracovní doba
- Možnost cestovat
- Placená MHD
- Životní a penzijní připojištění
- Sportovní aktivity
- Jazykové kurzy