Propojení...

.NET/C# vývojář

Lokalita Jihomoravský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 65 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Janderová Kateřina
Referenční číslo 16-10-237414

Popis pozice

Pracovní náplň: Vývoj nového produktu společnosti.

  • vývoj nových modulů informačního systému
  • programování aplikací
  • spolupráce s SW analytiky a konzultanty při řešení zákaznických požadavků
  • návrh technického řešení vč. architektury
  • příprava podkladů pro dokumentaci aplikace
  • komunikace v menším týmu

Požadavky

  • anglický jazyk na základní úrovni (A2-B1)
  • zkušenosti a zájem o programování v .NET (C#)
  • znalosti SQL, WPF
  • orientace/znalost ASP.NET, WebApi
  • ochota pracovat v týmovém prostředí

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • náhrada prvních 3 dnů při nemocenské
  • penzijní připojištění
  • očkování
  • firemní akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  • jazykový kurz anglického jazyka
  • dárkové poukazy při významných životních událostech

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Architekt | Klíčový uživatel | Programátor / vývojář | Specialista | Technik | .NET | C# | Databáze | IT | IS | MySQL | SQL | Vývoj | Produkt | Programmer