Propojení...

.NET Developer - nový tým v Praze

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 50 000 - 80 000 Kč
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Laurinová Denisa
Referenční číslo 2-10-329288

Popis pozice

Významná mezinárodní společnosti, která se každoročně umisťuje v prestižním žebříčku nejlepších společností Fortune 500, staví v Praze nový tým Full Stack .NET vývojářů!

Hledají tedy mezi sebe zkušené full stack vývojáře, kteří jim pomohou s vývojem jejich webového e-Business řešení. Jedná se především o vývoj nových řešení, modulů a doplňků, jejich modernizaci, automatizaci.

Požadavky

  • Minimálně 3 roky zkušeností s .NET vývojem
  • Dobrá znalost C# a ASP.NET (MVC, Web API)
  • Entity framework
  • Zkušenost s HTML, CSS, jQuery, JavaScript
  • Znalost MS SQL Server
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Benefity

  • Dovolená navíc za odpracované roky
  • Stravenky
  • Sick day
  • Jazykové kurzy
  • Možnost home office
  • Multisport karta
  • Parkování
  • Sleva na produkty
  • Výhodný mobilní tarif pro rodinu

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | .NET | ASP.NET | C# | MS SQL Server | CSS | HTML | Javascript | Programmer