Propojení...

Divizní vedoucí logistiky | 70 000 Kč | Mladá Boleslav

Lokalita Mladá Boleslav
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 60 000 - 70 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Koudelová Eliška
Referenční číslo 2-13-244571

Popis pozice

Baví Vás plánování a logistika? Pracujete v projektové logistice v automotive a hledáte možnost profesního růstu? Pak hledáme právě Vás!

Reagujte na pozici

PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ LOGISTIKY

Na této pozici budete mít zodpovědnost za:

  • kalkulace logistických nákladů
  • rozvoj logistických procesů
  • příprava materiálových a informačních toků pro projekt
  • pravidelná komunikace se zákazníkem
  • komunikaci s výrobou.

Požadavky

  • 2 roky zkušeností v logistice ve výrobní společnosti
  • aktivní znalost angličtiny nebo němčiny pro každodenní komunikaci se zákazníkem a dodavateli
  • zkušenost s projektovou prací
  • znalost logistických modulů v SAP
  • schopnost rychle reagovat
  • silné organizační schopnosti
  • flexibilita pro pravidelné služební cesty

Benefity

  • služební automobil
  • prémie a 13. plat
  • možnost profesního růstu
  • další odborné vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • po odpracovaní 1 roku týden dovolené navíc

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Obchod a marketing | Výroba a provoz | Logistika | Nákup | Obchod | Procurement | Výroba a průmysl | Logistik | Manažer | Nákupčí | Plánovač | Projektový manažer | Specialista | Merchandiser | Dodavatelský řetězec | Automatizace | Automotive | Balení | Materiál | Dodavatelská | Dodavatelský řetězec | Nákup | Obchod | Operation | Operativní | Plánování | Procurement | Příprava | Servis / služby | Výroba | Demand / inventory | Distribuce | Logistika | Sklad | Technický produkt | Centrální nákup | Směna | Logistician