Propojení...

Divizní vedoucí kvality

Lokalita Mladá Boleslav
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Böswart Štěpán
Referenční číslo 11-30-244721

Popis pozice

Pohybujete se v oblasti projektové kvality? FMEA, 8D, ISO jsou věci, které znáte a ovládáte? Pak právě pro Vás máme jedinečnou nabídku:

DIVIZNÍ VEDOUCÍ PROJEKTOVÉ KVALITY

Jaká je náplň práce?

  • zastupije zájmy zákazníka uvnitř společnosti
  • podporuje programového manažera v oblasti kvality
  • má za úkol posouzení rizik na manažerské úrovni
  • má autoritu k zastavení výroby a dodávek
  • definuje prototypovou, předsériovou a sériovou fázi projektu
  • validuje kontrukční plány
  • řeší eskalované neshody a porušení stanovených standardů
  • kontroluje účinnost nápravných opatření (v případě nutnosti řeší s dodavatelem)

Požadavky

  • vzdělání technického směru
  • zkušenosti v oblasti projektové kvality v automobilovém průmyslu min. 2 roky
  • komunikativní úroveň AJ, NJ výhodou
  • znalost FMEA, ISO norem, VDA, PPAP, APQA
  • uživatelská znalost MS Office, SAP

Benefity

  • služební automobil
  • 13. plat
  • možnost profesního růstu
  • další odborné vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • po odpracovaní 1 roku týden dovolené navíc
  • finanční ohodnocení dle zkušeností

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Strojírenství | Technik | Inženýr | Projektový manažer | Kvalita | Automotive | Program | Quality inspector