DISPONENT LOGISTIKY/ ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 46 000 Kč
Referenční číslo
9-21-389865
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti logistiky? Baví Vás komunikace s dodavateli ? Umíte dobře anglicky ?

Pak nám reagujte na pozici DISPONENT LOGISTIKY/ ZÁKAZNICKÝ SERVIS

  • zajišťění dodání všech potřebných komponentů pro výrobu jednotlivých produktů
  • zpracovává odvolávek svěřených zákazníků v požadovaném termínu
  • zajišťování kontroly a potvrzení dodacích termínů a cen u dodaných komponentů
  • kontrola dodržování stanovené minimální skladové zásoby
  • zajišťení dopravy produkce k zákazníkovi
  • připravava prodejní zakázky a podklady pro expedici
Požadavky
  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • znalost AJ na dobré úrovni
  • znalost práce na PC MS Office (ERP systém)
  • analytické schopnosti, odolnost vůči stresu
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • kafeterie 12 000 Kč ročně dle odpracované doby
  • bonus za docházku 2 000 Kč
  • bonus za produktivitu a kvalitu 0 – 3 500 Kč
  • stravenky 100 Kč/den (55% zaměstnavatel)
  • příspěvky na životní pojištění/penzijní připojištění 800 Kč/měsíc po zkušební době
  • prémie za pracovní výročí každé 2 roky