Propojení...

DISPONENT LOGISTIKY

Lokalita Jihočeský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 80 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 hodinami
Kontaktní osoba Stępowska Ewa
Referenční číslo 7-13-238223

Popis pozice

Máte SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru? Máte praxi na stejné nebo podobní pozici? Domluvíte se anglicky a německy? V tom případě zašlete svůj životopis na ewa.stepowska@grafton.cz.

Náplň práce:

  • realizace objednávek zákazníků a nových projektů
  • dohodnutí mimořádných cen se zákazníky
  • zodpovědnost za plnění plánů
  • zodpovědnost za celkový vývoj sériového prodeje, včetně expedice a skladu hotových dílů

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání v oborou ekonomie nebo management
  • znalost základů zavedení systémů QMS, EMS
  • znalost základů statistických metod aplikovaných ve výrobních procesech
  • aktivní znalost německého jazyka
  • aktivní znalost anglického jazyka

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Obchod a marketing | Logistika | Specialista | Manažer | Interní | Externí | Přeprava | Logistika | Logistician