Propojení...

Dispečer pro mezinárodní přepravu

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Hradilová Ornela
Referenční číslo 19-13-244770

Popis pozice

  • Plánování a optimalizace přepravy
  • Aktivní komunikace s řidiči, předávání instrukcí a informací o nakládkách a vykládkách
  • Sledování průběhu přeprav a řešení nestandardních situací
  • Zodpovědnost za evidenci přeprav
  • Kontrola úplnosti a správnosti dokladů pro fakturaci
  • Zodpovědnost za rentabilitu jednotlivých přeprav, časové vytížení vozidel a km výkonů
  • Sledování, plnění a vyhodnocování KPI
  • Aktivní podílení se na plnění cílů oddělení a na zlepšování procesů
  • Příprava podkladů pro kalkulaci nabídek
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli, dopravci a spolupracujícími odděleními při denní operativě

Požadavky

  • Komunikativní znalost AJ případně NJ
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Excel)
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Znalosti z oblasti silniční dopravy a spedice
  • Orientace na evropském dopravním trhu
  • Analytické myšlení, schopnost plánovat
  • Zákaznická orientace
  • Spolehlivost, odpovědnost, týmová práce
  • Časová flexibilita
  • Odolnost proti stresu

Benefity

  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • flexibilní pracovní doba
  • cafeterie
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • mladý přátelský kolektiv

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Obchod a marketing | Logistika | Plánovač | Logistika | Přeprava | Logistician