Propojení...

DISPEČER, České Budějovice, až 50 000 Kč

Lokalita České Budějovice
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Stępowska Ewa
Referenční číslo 7-13-238164

Popis pozice

Zvládáte práci pod tlakem a umíte rychle najít vhodná řešení? Domluvíte se bez problémů anglicky nebo německy? A chcete být za dobře odvedenou práci náležitě zaplaceni?

Pro našeho klienta, mezinárodní dopravní společnost sídlící v Českých Budějovicích, hledáme schopného kandidáta na pozici Dispečer/ka.

Vaší náplní práce bude především:

  • plánování tras
  • dohlížení nad dodržováním termínů, nakládek, vykládek
  • komunikaci s řidiči
  • řešení vzniklých problémů
  • kontrolování denních výkazů vozidel, aj.

Požadavky

  • SŠ vzdělání
  • zkušenost z pozice dispečera podmínkou
  • znalost NJ nebo AJ nutnou podmínkou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • odolnost vůči stresu
  • flexibilita
  • výborné organizační schopnosti

Benefity

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • relokační balíček
  • velice zajímavé platové podmínky
  • nástup možný ihned
  • další velice zajímavé zaměstnanecké benefity

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/obchod-marketing/

Obchod a marketing | Engineering | Výroba a provoz | Logistika | Plánovač | Specialista | Zákaznický servis | Přeprava | Námořní / letecká přeprava | Logistika | Kamionová přeprava | Interní | Externí | Dispatcher, air traffic controller