Direct Marketing Specialist

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
43 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
19-19-375130
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Je Direct Marketing Vaší parketou a rozhlížíte se aktuálně po nové příležitosti, kde využijete předchozí zkušenosti? Je pro Vás důležitá stabilita a reputace firmy?

Na pozici Direct Marketing Specialist můžete mít vše!

Čtěte dále, co Vás může čekat na této pozici v prostředí jedné z nejlepších a nejsilnějčích firem na trhu v oblasti bankovnictví!

  • Zodpovědnost za realizaci a koordinaci velkých komunikačních projektů (mediální a mimo mediální reklamní kampaně)
  • Komunikace s externími dodavateli (reklamní a mediální agentury)
  • Kontakt a častá komunikace s interními zadavateli
Požadavky
  • VŠ vzdělání (marketingu nebo komunikace)
  • AJ B2
  • Schopnosti řídit kampaně & koordinovat projekty (BTL)
  • Předchozí zkušenost v oblasti marketingové komunikace
  • Organizační schopnosti, kreativita a smysl pro detail
  • Motivace kariérně se rozvíjet
  • Velmi dobré prezentační a komunikační schopnosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Stravenky
  • Bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost Homeoffice
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Slevy na produkty/služby
  • Cafeterie (Flexipassy)