Digital / Online / Social Marketing Specialist | Personální agentura

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 55 000 Kč
Zveřejněno před 4 dny
Kontaktní osoba Rigóová Nikola
Referenční číslo 18-13-306526

Popis pozice

Znáš výrazy jako PPC, CMS, CTR, CPM, SEO? Spravoval/a jsi někdy PPC kampaně, účty na Facebooku, Instagramu, Linkedinu a webu? Baví Tě community management? Miluješ vše, co je online a digital? A ještě ke všemu se o tom dokážeš rozpovídat v angličtině?

Pojď k nám pracovat jako Digital/Online/Social Marketing specialist!

Co Tě u nás bude čekat?

  • spolupráce na vytváření integrované mediální komunikace firmy
  • správa účtů na sociálních sítích + tvorba obsahu (příspěvků a videí)
  • realizace online a direct-email kampaní pro ČR a SR
  • koordinace, monitoring, evaluace kampaní
  • komunikace s mediální a reklamní agenturou a grafikem
  • obecně marketingová podpora jednotlivých poboček v ČR a SR
  • příprava firemních marketingových materiálů, prezentací a návodů
  • školení zaměstnanců v ČR a SR

Cítíš se na to? Klikni na Apply/Odpovědět a na nic nečekej! :)
#digital #online #PPC #CMS #CTR #CPM #SEO #googleanalytics #CMS #social #facebook #linkedin #community management

Požadavky

Zvýšíš své šance, pokud budeš mít:
  • praxi v online/digital marketingu min. 3 roky
  • prokazatelné zkušenosti se správou sociálních sítí a PPC kampaní
  • přehled v online marketingu
  • pokročilou angličtinu (úroveň B2) pro komunikaci se zahraničními kolegy, prezentování a školení se v angličtině
  • schopnost pracovat na více projektech najednou

Výhodou je:
  • praxe na pozici account manager v digitální agentuře
  • marketingové vzdělání

Benefity

Na oplátku nabízíme:
  • 24 dní dovolené + 2 sick days
  • kvartální bonusy
  • možnost home-office
  • flexibilní pracovní dobu
  • Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • Multisport karta
  • jazykový kurz hrazený námi
  • telefon pro soukromé účely
  • kávy, kolik vypiješ :-)

Obchod a marketing | Marketing / PR | Specialista | Brand | Online marketing | Online Marketing