Propojení...

DĚLNÍKY DO OLOMOUCE STÁLE BEREME!! 20000 Kč

Lokalita Olomouc
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 18 500 - 20 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Brussová Kateřina
Referenční číslo 12-21-241084

Popis pozice

SOLIDNÍ PRÁCE DO VÝROBY V OLOMOUCI

OPERÁTOR VÝROBY

  • práce pouze ve směnném režimu (2 či 3 smeny)
  • základní obsluha navíjecích strojů(navíjení drátků na cívky)
  • kompletace dílců
  • manipulace s dílci ve výrobě

Nástup květen-červen 2017, dlouhodobá práce!

Požadavky

  • min. ZŠ
  • praxe ve strojírenské výrobě výhodou
  • dobrý zdravotní stav a fyzička
  • ochota chodit na směny
  • spolehlivost

Benefity

Průměrná hrubá hodinová mzda cca 96-105,- Kč/h dle profese
Příplatky za výkon a plnění v průměru 2300,-Kč/měs.
Odpolední příplatek 8,- Kč/h
Roční odměny, příspěvek na stravu
Dovolená 5 týdnů/rok
Pracovní pomůcky a obuv fasujete
Vstupní LP nehradíte!

Dobrá dostupnost - společnost se nachází přímo v Olomouci!

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete svůj ŽIVOTOPIS a ozveme se Vám!

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Operátor | Dělník | Brusič | Svářeč | Výroba | Směna | Montáž | Kvalita | Worker