Propojení...

DĚLNÍK/ICE v Jihlavě 23 000 Kč s bonusem 7 500 Kč

Lokalita Jihlava
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 20 000 - 23 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 13 hodinami
Kontaktní osoba Pavlíčková Ilona
Referenční číslo 6-21-244385

Popis pozice

Láká Vás kariérní růst? Nastoupíte-li na pozici montážní dělník, nemusíte mít rozhodně start a cíl na stejné pozici dělníka. S námi se můžete vypracovat na zástupce mistra, mistra, navažeče aj. Vše záleží na Vás!

NABÍRÁME do Jihlavy ŠIKOVNÉ ŽENY a MUŽE na pozice montážních dělníků.
Práce dělníka je vhodná pro muže i ženy.

Na pozici dělníka můžete nastoupit ihned, či dohodou. Vše je o domluvě.

Jako montážní dělník si můžete vydělat 23 000 Kč. Tuto průměrnou hrubou roční mzdu u nás můžete mít! Nyní navíc s náborovým příspěvkem 7 500 Kč.

Čeká Vás:

  • montážní práce (na lince, nebo práce na lakovně, lisovně)
  • směny dlouhé 7,5 hod
  • práce v 3 směnném či nepřetržitém provozu dle místa výkonu práce

Požadavky

  • ukončené základní vzdělání
  • dobrou manuální zručnost

  • nástupní bonus 7 500 Kč (náleží po třech odpracovaných měsících)
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. plat
  • jídlo za max. 23 Kč
  • mimořádné měsíční odměny 500 - 3 000 Kč
  • příplatek na zdraví
  • příplatek na dojíždění
  • propracovaný interní systém školení a vzdělávání
  • pracovní cesty do zahraničí za účelem prohlubování zkušeností

Dále nabídka účasti na akcích pro zaměstnance a rodinné příslušníky:
  • návštěva bazénu
  • masáže aj.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Dělník | Směna | Kvalita | Worker