DAŇOVÝ SPECIALISTA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
4-7-371412
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného "DAŇAŘE". Pokud máte zájem pracovat pro stabilní výrobní společnost a máte zkušenosti v oblasti daní, pošlete nám své CV! Hledáme DAŇOVÉHO SPECIALISTU!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za daňovou problematiku
  • transfer pricing
  • implementace změn v daňových zákonech
  • komunikace s daňovými úřady
  • zastřešení metodické činnosti v oblastí daní
Požadavky
  • zkušenosti v oblastí daní pro výrobní společnost
  • velmi dobrou orientaci v daňových zákonech
  • komunikativní znalost anglického jazyka (budete komunikovat s úřadem ve Švýcarsku, Německu a kolegy ze zahraničních závodů)
Benefity
  • 20% měsíční prémie
  • vánoční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • závodní kantýna
  • caffeteria system
  • vzdělávací programy

HO, SICK DAYS, DOPRAVA -NE!