Propojení...

Daňový konzultant

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 14 minutami
Kontaktní osoba Schlögl Jiří
Referenční číslo 19-11-243468

Popis pozice

Vyznáte se v oblastí daní a láká Vás nová pracovní výzva? Do daňového oddělení hledáme motivovaného uchazeče na pozici Tax Consultant. Pokud Vás další body zaujaly, neváhejte mi poslat své CV.

  • Příprava daňových přiznání
  • Spolupráce na ad-hoc poradenských projektech
  • Navrhování řešení jednodušších dotazů a úkolů
  • Rozvíjení a udržování vztahů s klienty
  • Administrativní podpora manažera týmu
  • Spolupráce s kolegy z účetních týmů

Požadavky

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • alespoň 2 roky praxe na pozici v účetním nebo daňovém oddělení
  • zájem a osobní zainteresovanost do problematiky daní
  • angličtinu na úrovni B2
  • pokročilou znalost MS Office, především Excelu
  • schopnost učit se a osvojovat si nové pracovní postupy
  • schopnost uvažovat v detailu i v širších souvislostech
  • týmovost
  • rozvinuté komunikační schopnosti

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • 13. plat
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Stravenky/příspěvek na stravování - Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Konzultace | Daně | Konzultant | Senior | Tax consultant / specialist