Propojení...

CUSTOMER SERVICE, AUTOMOTIVE (Start-up project)

Lokalita Kolín
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 8 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 18-30-241025

Popis pozice

Chcete být součástí úspěšného Start-up společnosti, která dodává kvalitní produkt do automotive?

Hovoříte anglicky na komunikativní úrovni a máte zkušenost se zákaznickým servisem? Pokud jste i absolvent s technickým vzděláním, pak jsou Vám dveře na pozici CUSTOMER SERVICE, AUTOMOTIVE otevřené!

Vaší náplní práce bude:

  • komunikace s klíčovým zákazníkem společnosti
  • zákaznické reklamace
  • komunikace s výrobou
  • reporting manažerovi ve Velké Británii / Japonsku
  • sbírání a analýza dat od zákazníka

Požadavky

  • vzdělání techického směru
  • komunikativní AJ
  • proaktivita

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • příspěvek na stravování
  • 13. mzda

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

HR a administrativa a právo | Engineering | Zákaznický servis | Administrativa | Průmysl | Specialista | Absolvent | Obecný | Technický | Automotive | Customer support