Propojení...

COCA-COLA: VYPLŇOVÁNÍ DOTAZNÍKŮ SPOKOJENOSTI

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 110 - 120 Kč/hod.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-12-244730

Popis pozice

Chceš pracovat pro TOP značku na trhu?
Rád/a komunikuješ se zákazníky a piješ Coca-Colu?
Tak už neváhej ani vteřinu a pošli nám svůj životopis ještě dnes!

#CocaColahleda #PraveTebe

Na starosti budeš mít:

  • Denní kontakt se stávajícími zákazníky společnosti
  • Vyplňování dotazníků spokojenosti
  • Nabízení promočních akcí, prodej produktů společnosti (ale neboj, klasický telemarketing to není)
  • A v neposlední řadě být příjemný na všechny klienty a s úsměvem se podílet na budování image značky na trhu

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko Ti nabízí:
Nástup: co nejdříve
Pracovní doba: 8 - 16:30, 40 hod/týden
Lokalita: Praha 9
Mzda: až 120 Kč/hod

Požadavky

  • Příjemné vystupování
  • Alespoň krátkodobá praxe v oblasti komunikace se zákazníky
  • Orientace na zákazníky

ANGLICKY UMĚT NEMUSÍŠ

Benefity

  • Stravenky v hodnotě 70 Kč/den
  • 1 týden dovolené navíc
  • Tolik nápojů, které Coca-Cola vyrábí, kolik jen dokážeš v práci vypít
  • Tak super zaškolení, že Ti ho bude každý závidět :)

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

HR a administrativa a právo | Zákaznický servis | Asistent / asistentka | Operátor | Telesales | Call centre | Pasivní | Rezervace | Call Center Operator