Propojení...

COCA-COLA: BRIGÁDA V DISPEČINKU, 100 Kč/hod

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 100 Kč/hod.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-13-244556

Popis pozice

Máš o prázdninách volno a hledáš si brigádu?
Chceš získat zkušenosti v dispečinku světoznámé společnosti?
Tak nám pošli svoje CVčko ještě dnes!

Jako DISPEČER budete mít na starosti:

  • Komunikaci s dopravci a řidiči (především po telefonu)
  • Starost o vozový park
  • Ad-hoc řešení změn požadavků
  • Zadávání dat o řidičích a dopravcích do systému
  • Práce na PC především v MS Excel

Termín brigády: červen - srpen
Pracovní doba: 40 hodin týdně (Po-Pá), 6 – 14:30 nebo 11 – 19:30 (střídá se po týdnu)
Lokalita: Praha 9 - Horní Počernice
Mzda: 100 Kč/hod

Požadavky

  • Dobré komunikační dovednosti
  • Dobrá znalost programů MS Office - především Excel (funkce, kontingenční tabulky)
  • Flexibilita - schopnost rychle reagovat

Benefity

  • Stravenky v hodnotě 70 Kč/den
  • 1 týden dovolené navíc
  • Veškeré nápoje, které Coca-Cola vyrábí jsou na pracovišti zcela zdarma

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Výroba a provoz | Logistika | Dispečer | Přeprava | Dispatcher, air traffic controller