Propojení...

COCA-COLA: ADMINISTRATIVNÍ BRIGÁDA, 100 Kč/hod

Lokalita Praha hl.m.
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 100 Kč/hod.
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-12-244560

Popis pozice

Hledáte dlouhodobou práci v administrativě? Jste schopen/schopna docházet 20 hodin/týdně? Pak nám zašlete životopis a získejte praxi na administrativní pozici.

Náplň práce:

  • Administrativní práce ve skladu
  • Odpisy ze systému
  • Příprava reportů
  • Komunikace s odděleními napříč společností
  • Komunikace s pobočkami společnosti
  • Ad-hoc administrativní úkoly

Pracovní doba: Po - Pá, začátek vždy mezi 7:00 - 10:00 (dle domluvy), nutnost docházet každý den na 4 hodiny
Pracovní úvazek: 20 hod/týden
Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 9 - Kyje

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání/vzdělání s výučním listem
  • Praxe v administrativě velkou výhodou!
  • Znalost práce s MS Excel (filtry, sloučení buněk) nutností!
  • Spolehlivost

NEPOŽADUJEME ZNALOST ANGLICKÉHO JAZYKA.

Benefity

  • Stravenky v hodnotě 70 Kč/den
  • Široký výběr nealkoholických nápojů na pracovišti zcela zdarma

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/

HR a administrativa a právo | Administrativa | Data entry | Asistent / asistentka | Junior | Back office | Administration