Propojení...

CNC FRÉZAŘ, 25 - 32 000, !!!VOLNÉ VÍKENDY!!!

Lokalita Jihlava
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 32 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Vejvoda Jan
Referenční číslo 6-30-237151

Popis pozice

Pracuješ ve výrobě a volné víkendy za celý rok spočítáš na prstech jedné ruky? Tak pojď makat k nám! Naši lidé mají víkendy volné, mzdy a benefity máme férové a pracovat budeš v krásném, moderním prostředí!

Pojď k nám a udělej si plány na VÍKEND! Budeš ho mít VOLNÝ!

  • Práce na moderním 3-osých frézkách a obráběcích centrech
  • Upínání obrobků
  • Měření
  • Korekce
  • U fajnšmekrů i samotné programování!

Požadavky

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Pokud máš praxi v obsluze CNC strojů, rozhodně netrváme na technickém vzdělání!
  • Znalost základních měření
  • Základní orientace v technickém výkresu
  • Pokud umíš CNC frézu i naprogramovat, můžeš se těšit na vrchní mzdovou hranici v inzerátu!
  • Spolehlivost, dochvilnost

Podle úrovně tvých technických dovedností se tvůj plat bude pohybovat v rozmezí 25 - 32 000 Kč/m
  • Bezplatné odborné vzdělávání
  • Dotované stravování
  • Kolektiv malé zahraniční společnosti - jsme jedna velká rodina!
  • ALE HLAVNĚ - VOLNÉ VÍKENDY!!!

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Operátor | Frézování | Program | CNC machine operator