Chcete pracovat v Aténách? Skvělá příležitost pro absolventy!

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
16-12-338613
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte novou příležitost? Milujete cestování?
Mezinárodní firma v Řecku, která spolupracuje s některými z nejznámějších společností na světě, potřebuje nové členy týmu. Úspěšní žadatelé budou poskytovat vynikající technickou a zákaznickou podporu v češtině. Podpora v přestěhování (letenka, ubytování) bude poskytnuta!
Pokud chcete využít vaše komunikační dovednosti, získat zkušenosti a zároveň být součástí mladého a motivovaného týmu, neváhejte a hlaste se!

Požadavky

- Český mluvčí
- dobré znalosti angličtiny (B2+)
- dobré komunikační schopnosti

Benefity

- 13th and 14th salary
- relocation package (accommodation for first two weeks + flight tickets)
- assistance finding accommodation paid by the employer
- free Greek lessons
- local discounts in shops, restaurants, sport clubs
- full public health insurance and private packages for checkups & dental care
- In house doctor & nurse
- corporate Social Responsibility events
- work in modern and fresh offices