Propojení...

ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK V PRODEJI, Praha 1, 130 Kč/hod.

Lokalita Praha hl.m.
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 125 - 130 Kč/hod.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-244654

Popis pozice

LÍBÍ SE TI VŠECHNO, CO SE TŘPYTÍ a nebojíš se mluvit s lidmi? Chceš dostávat luxusní doplňky jako odměnu od zaměstnavatele? Pak hledáme právě tebe! Pošli nám svůj životopis na částečný úvazek na pozici PRODEJNÍ/HO ASISTENTA / ASISTENTKY a získej zkušenosti u mezinárodní společnosti.

Na pozici prodejní asistentky / asistenta tvojí náplní práce bude:

  • kompetentní a profesionální služby zákazníkům
  • přímý prodej
  • budování a udržování vztahů se zákazníky
  • realizace a údržba vzhledu prodejny a prezentace výrobků
  • pomoc a účast na propagační činnosti a prodejních akcích
  • pomoc manažerovi s vyřizováním objednávek, vedením skladových zásob a inventurou

Nástup: ihned
Lokalita: Praha 1
Plat: 125 - 130 Kč/hod.
Brigáda je na 20 hodin týdně (často víkendy)

Požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • schopnost domluvit se anglicky na prodejně
  • znalost dalšího cizího jazyka výhodou
  • zkušenosti v oblasti poradenství a prodeje výhodou
  • vynikající dovednosti při obsluhování VIP zákazníků
  • reprezentativní vystupování
  • flexibilita

Benefity

  • bonusy z prodeje za celou prodejnu
  • luxusní doplňky v hodnotě 25 000 Kč/rok
  • příspěvek na pracovní uniformu 10 000 Kč/rok

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=brigady-docasna-prideleni

Obchod a marketing | Výroba a provoz | Obchod | Podpora týmu prodeje | Prodavač | Móda | Retail | Shop assistant