Business Excellence Leader/Manažer - transformace business procesů

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Zeman Ondřej
Referenční číslo 2-10-240211

Popis pozice

Preferujete práci v Globální IT společnosti?

Hledáte profesní výzvu?

Nabízíme možnost ucházet se o pozici:

Business Excellence Leader/Manažer - transformace business procesů.

Co vás očekává:

  • Poskytování konzultací TOP klientům z Fortune 100, vlády, apod.) - pomoc při transformaci jejich IT Infrastruktury (datová centra, sítě, bezpečnost, služby, cloudová řešení, apod.)
  • Řízení business transformace pomocí nástrojů jako Lean Six Sigma, analýzy,....
  • Řízení změn procesů, robotizaci procesů, podpora inovací
  • Vedení globálních projektů business excellence
  • Podpora aktivit týkajících se presales a obchodních nabídek - návrhy řešení, procesy změn, apod.
  • Školení, mentoring v oblasti Six Sigma a Lean projektů
  • Školení a řízení týmu podřízených

Požadavky

  • Ideálně VŠ vzdělání
  • Velmi dobrá znalost angličtiny
  • Znalost Lean Six Sigma (Black Belt) je nutností
  • Zkušenosti s řízením zlepšování procesů a business transformace (změn)
  • Zkušenosti s automatizací business procesů (RPA - Robotic Process Automation, s využitím nástrojů jak např. Blue Prism, Nice, Open Span, Jacada, UI Path, Automation, Automation Anywhere - automatizační nástroje/robotizace)
  • Konzultační zkušenost pro externí klienty je velkou výhodou
  • Ochota cestovat v rámci EMEA regionu (do cca 75%)
  • Organizační dovednosti, schopnost komunikace, vedení a motivace týmu, apod.

Benefity

  • Práce pro globální společnost
  • Profesní rozvoj, vzdělávání
  • 4 + 1 týden dovolené
  • Stravenky, systém cafeterie - Flexipasy, Relaxpasy, atd. - 1.000, - Kč/měsíc
  • Penzijní / Životní pojištění
  • Sick days
  • Kompenzace přesčasů
  • Školení (soft skills, technické kurzy), certifikace
  • Language Academy
  • Teambuildingy
  • atd.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Management | Konzultace | Konzultant | Manažer | IT | Six Sigma | Consulting | IT Manager