Business Analyst

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-15-366637
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Zkoumání současných podnikových systémů (HR, DMS, CMS)
  • Shromažďování nových obchodních požadavků
  • Vysvětlovat vysoce technické specifikace do jasných netechnických požadavků
  • Implementace nových IT systémů nebo změny
  • Vyvíjet a implementovat postupy údržby, sledovat stav systémů, shromažďovat statistiky systému a odstraňovat problémy s hlášenými chybami a alarmy
  • Spolupráce s dalšími zaměstnanci IT, jako jsou programátoři
  • Správa a údržba IT systémů
Požadavky
  • Bakalářský titul v oboru informatiky nebo informačních technologií nebo ekvivalentní zkušenosti
  • Komunikativní čeština a angličtina
  • 2 - 3 roky zkušeností s prací s informačními technologiemi a analýzou systémů
  • Silné počítačové, hardwarové, softwarové a analytické dovednosti
  • Prokázaná schopnost posoudit obchodní potřeby a převést je do relevantních řešení
  • Silné porozumění a znalost zásad a postupů souvisejících s údržbou a správou databází
  • Vynikající analytické dovednosti
Benefity
  • občasný Home Office
  • dovolená 5 týdnů
  • zdravotní volno
  • bonusy/prémie/13. plat
  • mobilní telefon
  • nadstandardní lékařská péče
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • firemní rekreační zařízení
  • vzdělávací kurzy, školení
  • závodní stravování
  • kafetérie
  • firemní školka
  • zdravotní volno/sickday
  • možnost občasné práce z domova
  • firemní akce