Propojení...

BRIGÁDA ve SKLADU - Ostrava (85 Kč/hod.)

Lokalita Ostrava
Obor
Druh pozice Brigáda
Mzda 85 Kč/hod.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Rohlová Tereza
Referenční číslo 4-19-242612

Popis pozice

Baví Vás práce ve skladu? Hledáte brigádu při škole, na prázdniny nebo snad dlouhodobě? Máme práci pro všechny!

Náplň práce:

  • vychystávání a třídění zboží
  • balení
  • další pomocné práce dle potřeb skladu
  • práce na PC

Pouze DENNÍ směny!

Práce 2 - 3 dny v týdnu dle domluvy, vždy v době od 8:30 do 17:30.

Práce pouze ve VŠEDNÍ DNY.

Pracoviště: OSTRAVA-HRABOVÁ

Nástup možný IHNED!

Požadavky

  • spolehlivost
  • manuální zručnost
  • znalost práce na PC

Benefity

  • možnost krátkodobé i dlouhodobé brigády
  • možnost převodu na hlavní pracovní poměr
  • průběžné navyšování mzdy dle šikovnosti zaměstnance

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

Výroba a provoz | Logistika | Sklady a stěhování | Manipulant | Operátor | Skladník | Sklad | Storeman / Operator