Propojení...

BRIGÁDA V PRÁVNÍM ODDĚLENÍ, až 30 000 Kč/měs.

Lokalita Praha hl.m.
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-244686

Popis pozice

Máte volno od června do září a chcete si vydělat zajímavé peníze?
Baví Vás administrativa a chcete být podporou právního oddělení?
Máte v administrativě praxi nebo jste studentem vysoké školy případně čerstvým absolventem?

Pojďte na BRIGÁDU DO PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ!

Jaká je náplň práce na pozici?

  • objednávání služebních cest a letenek
  • ad hoc administrativní úkoly

Pracovní doba flexibilní - 8 hodin/den.
Lokalita: Praha 10 - Hostivař - dobře dostupné autobusy od metra Depo Hostivař, Skalka, Černý Most, Vysočanská, Chodov, Opatov, Kačerov

Požadavky

  • zkušenost s administrativy výhodou
  • zájem o spolupráci na 3 měsíce (červen - září)
  • znalost práce na PC
  • flexibilita, ochota učit se novým věcem

Benefity

  • zázemí stabilní společnosti
  • praxe v právním oddělení

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=brigady-docasna-prideleni

HR a administrativa a právo | Administrativa | Právo | Asistent / asistentka | Back office | Týmová | Junior | Administration