Propojení...

BRIGÁDA V CESTOVNÍM RUCHU, 140 Kč/hod

Lokalita Praha hl.m.
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 140 Kč/hod.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-12-243689

Popis pozice

Jste komunikativní a hledáte si flexibilní brigádu?
Máte obchodního ducha a domluvíte se anglicky?
Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes!

Na starosti budete mít:

  • Navštěvování pražských hotelů a komunikaci s jejich zástupci
  • Vedení databáze hotelů
  • Provádění zápisů ohledně schůzek
  • Koordinaci a hlídání dostatečného množství propagačních materiálů v hotelech
  • Úzkou spolupráci s turistickým a marketingovým oddělením
  • Týdenní reporting ohledně výsledků

Pracovní doba: 20 hod/týden - konkrétní dny/hodiny si domlouváte Vy sami
Mzda: 140 Kč/hod + motivační složka

Požadavky

  • Aktivní přístup k práci a dobré komunikační dovednosti
  • Obchodní duch
  • Schopnost samostatně si plánovat čas
  • Spolehlivost
  • MS Office na uživatelské úrovni - pro reporting
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce - hlavně mluvená forma

Benefity

  • Motivační složka mzdy
  • Slevy na zboží
  • Možnost dlouhodobé spolupráce

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

Obchod a marketing | Obchod | Marketing / PR | Asistent / asistentka | Obchodní zástupce | Podpora týmu prodeje | Junior | Brand | Marketing | Servis / služby | Sales Assistant