Propojení...

BRIGÁDA - NEBUĎ ROBOT U PÁSU! Pracuj v logistice 100 kč/hod

Lokalita Brno
Obor
Druh pozice Brigáda
Mzda 100 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Vojtaničová Eva
Referenční číslo 3-21-241051

Popis pozice

NEHLEDÁME ROBOTY K PÁSU!
Ne každá práce na směny musí být monotónní! Hledáme ženy i muže do skladu v Brně. Je to práce, která Vás bude bavit a u které se nesedřete z kůže. Vše potřebné Vás naučíme, stačí chtít!

Mzda je 100 Kč/hod,
1 nebo 2 směny (ranní a odpolední)
Možnost vybrat si střídaní směn!

Požadavky

  • chuť pracovat a učit se nové věci
  • praxe s vysokozdvižným vozíkem, praxe ve skladu vítaná: pokud není nevadí, naučíme Vás vše!
  • zodpovědnost, aktivní přístup k práci

Podmienka: Odpracovať každý deň!

Benefity

  • nové pracovní zkušenosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • zázemí mezinárodní společnosti

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Výroba a provoz | Sklady a stěhování | Manipulant | Operátor | Skladník | Sklad | VZV | Storeman / Operator